Nabídka VR her

vybírejte z NAŠICH VR HER

Nat této stránce si můžete prohlédnout kompletní katalog našich VR her. seznam VR her se snažíme neustále rozšiřovat.

Arizona Sunshine

Vydej se do sluncem vyprahlé pustiny Arizonské pouště a bojuj o přežití proti hordám zombie, které se konečně podívali do virtuální reality. Prozkoumej nejrůznější prostředí od vyprahlé pouště, přes zrádné kaňony, až po temnotu plnou nástrah v opuštěných důlních šachtách. Pátrej po zbraních, hledej munici a dělej všechno pro to, abys přežil.

Dragon Roller Coaster

Zažijte vzrušení a skutečné dobrodružství v jedné z nejvíce pohlcujících a akčních VR her, jaké jste kdy viděli! Přepravte se do země draků a obdivujte různorodá prostředí, zatímco jedete nahoru a dolů dech beroucí rychlostí!

Table Tennis VR

Perfektní simulátor stolního tenisu. Zahrajte si s protivníky v online multiplayeru nebo proti pokročilé UI. S fyzikou navrženou tak, aby byla co nejvíce podobná realitě. Zapomenete, že jste ve VR.

Fruit Ninja VR

Zahrajte si originální akční hru na krájení ovoce, kterou si oblíbily miliardy hráčů po celém světě! Ninja Fruit VR bere jednoduchou a chytlavou hratelnost a přenáší jí do světa virtuální reality.

Knockout League - Arcade VR Boxing

Vítejte v Knockout League, arkádové hře pro jednoho hráče, postavené od základů pro virtuální realitu. Užijte si bláznivé obsazení postav, včetně šíleného vědce a lstivé chobotnice, každá s různými bojovými styly a jedinečnou hratelností. Porazte všechny, abyste se staly mistrem Knockout League!

 

SUPERHOT VR

Ztrať přehled o tom, co je skutečné. Svaž své tělo i mysl. Konfrontuj evokující, elegantně brutální svět SUPERHOT VR. Nepřátelé vráží do místnosti ze všech stran, vzduchem létají desítky nábojů … Moment. Něco tady nesedí…


 

the Blu

TheBlu je hluboce pohlcující série VR, která umožňuje divákům zažít zázraky a majestátnost oceánu prostřednictvím různých stanovišť a čelit tváří v tvář některým z nejhrůznějších druhů na planetě. Série, kterou režíruje Jake Rowell (Call of Duty, Final Fantasy, Superman Returns), byla navržena, jako krásné okamžiky nebo sbírka vzpomínek, které mocně využívají obrovského potenciálu VR.  Další epizody v tomto svazku se odehrávají na hlubokém korálovém útesu a v nejhlubší oblasti oceánu.

Tilt Brush

Tilt Brush umožňuje malovat ve 3D prostoru s virtuální realitou. Uvolněte svou kreativitu pomocí trojrozměrných tahů štětcem, hvězd, světla a dokonce i ohněm. Váš pokoj je vaše plátno. Vaše paleta je vaše představivost. Možnosti jsou nekonečné.

Job Simulator

V Job simulatoru si můžete vyzkoušet 4 druhy práce. Práci v kanceláři, v kuchyni, práci automechanika a prodavače v obchodu formou zábavného prostředí, kde se dají dělat různé bláznivé věci.

Blind

Pohybujte se po neznámém sídle pomocí echolokace, kde se zvuk mění v obrazy. Postupujte skrze pokoje plné různých hádanek a nebezpečí a snažte se uniknout z tohoto bludiště ven na svobodu. Objevíte všechna tajemství sídla?

Elven assassin

Chopte se luku a braňte město proti hordám nepřátel. Můžete se snažit zachránit město sám nebo se připojit k dalším online hráčům a společně zkusit zamezit nepřátelům dobít vaše město. Hlavně nezapomeňte ohýbat letícím sekerám.

Coaster

Zkuste si horskou dráhu ve 4 ruzných lokacích. Můžete se projíždět po Měsíci, základně ve vesmíru, na louce při pikniku nebo jen tak v obýváku.

Island 359

Island 359 je hra o přežití v jungly plné dinosaurů. Budete muset sbírat různé zbraně, náboje, jídlo, vylepšení a další různé vybavení, které vám pomůže přežít v tomto nehostinném prostředí plném nebezpečných monster, krásné přírody a zvyšujícího se nebezpečí.

Gun club VR

Vyzkoušejte si virtuální střelnici s arzenálem světově nejlepších a nejznámějších zbraní. Hratelnost a realizmus ovládání zbraní, dělá z Gun Club VR jeden z nejlepších virtuálních simulátorů zbraní. Jediné co chybí, je vůně střelného prachu.

Angry birds VR: Isle of Pigs

Připojte se k Redovi, Chuckovi, Bombovi, a Modráskům a pomožte jim zachránit jejich ukradené vejce. Angry Birs: Isle of Pigs je pohlcující VR dobrodružství, kde je vaším cílem zneškodnit zloděje vajec v podobě zelených prasátek, na které střílíte z praku různé druhy ptáčků.

Richie's Plank experience

Jseš na prkně 80 pater vysoko. Klepou se ti kolena a máš zpocené dlaně. Máš na výběr. Projdeš se po prkně nebo ti to tvůj strach nedovolí? Richie’s Plank je jediná VR hra, která ti umožní prožít právě toto dilema. Obsahuje 3 bonusové módy, kde můžete třeba létat po městě a hasit požáry.

Racket: NX

Raketový míček potkal speciální pálku v obrovském Pinballovém automatu. Racket: NX je nový druh hry, kde bude záležet jen na vaší zručnosti s pálkou a raketovým míčkem. Vaším úkolem bude trefovat vyznačené terče a zároveň se snažit netrefit políčka s lebkou.

First person tennis

First Person Tennis je první tenisový simulátor vytvořený pro Virtuální realitu. Nyní si můžete vyzkoušet, jaké to je stát na kurtu proti těm nejlepším hráčům. Budete muset využít vaše nejlepší technické a taktické schopnosti, aby jste se vyrovnaly těm nejlepším.

Dance Collider

Dance Collider je ultimátní arkádově taneční a rytmická hra. Nasaďte si VR zařízení a vstupte do futuristického světa kde bují taneční undergroundové souboje. Vyberte si jednoho z 8 protivníků a vyzvěte ho na taneční souboj!

Witching Tower

Witching Tower je VR akční adventura zasazená do temného fantasy světa. Bojuj a plň různé hádanky, aby si se dostal skrze tajemný hrad, plný nemrtvých monster. Můžete bojovat, střílet z luku nebo používat magii, aby jste překonali všechny nástrahy.

Cloudlands: VR minigolf

Cloudlands: VR minigolf vás vezme do překrásného světa zasazeného do středověkých kulis, kde si můžete zahrát 3D minigolf. Můžete hrát sami, nebo si to rozdat ve skupině s přáteli a soutěžit o co nejlepší skóre.

Final soccer VR

Final Soccer VR je fotbalový simulátor speciálně vytvořený pro virtuální realitu. Zkuste chytat míče v roli brankáře nebo se v roli hráče snažte zasáhnout bránu protivníka.

Ready player one: Oasis

Ready player one: Oasis je virtuální prostředí vytvořené podle známého filmu a knihy Ready Player One, kde můžete zkoušet různé minihry známé z tohoto prostředí.

Zombie Riot

Zombie Riot je akce zabalená do hororové hry o přežití, kde využíváte zbraně a různé věci z okolí, aby jste přežili apokalypsu. Nakupujte různé druhy zbraní od obyčejných pistolí po Tesla pušky, které střílí proudy energie a snažte se přežít co nejdéle.

ARK PARK

V ARK Parku se seznámíte s nejznámějšími dinosaury, kteří se proháněli po naší planetě před miliony let. Formou holografického, ale i reálného setkání s těmito velikány se můžete dozvědět spoustu informací o jejich chování nebo potravě a dokonce se můžete i projet na svém vlastním dinosaurovi.

I expect you to Die

V roli tajného agenta vyzbrojeného telekinetickými schopnostmi, bude vaším úkolem infiltrovat firmu Zoraxis, která se zabývá prodejem a distribucí smrtících zbraní a nelegálních drog. Vše ale nebude tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Firma Zoraxis se vás bude snažit odstranit za každou cenu.

Kobold VR experience

Kobold je nový druh hororové zábavy, která spojuje virtuální realitu a film. V roli záhadologa se pokuste rozluštit záhadné zmizení chlapce, který zmizel v opuštěné vile uprostřed lesa v Německu.

Five Nights at Freddy's VR: Help wanted

Úkolem hráče je přečkat 5 nocí v Pizzerii Freddyho Fazbeara v roli nočního hlídače Mika Schmidta.

Nachází se zde 5 animatroniků, kteří přes den baví návštěvníky pizzerie. V noci jsou však uvedeni do volného módu. Pokud Mika spatří, budou si myslet, že je nahý endoskeleton (vnitřní součást animatroniků umožňující pohyb) a budou se jej snažit chytit a nacpat do kostýmu Freddyho Fazbeara. Kostým je plný mechanických součástek, které způsobí hlídačovu smrt.

Sairento VR

V Sairento VR se ocitnete v kůži moderního ninji. Pomocí svých střelných zbraní u pasu nebo dvou katan na zádech likvidujte nepřátele jednoho po druhém. Můžete se klouzat po zemi, běhat po zdi, dělat trojskoky nebo zpomalovat čas. Využijte tyto schopnosti a zkuste splnit všechny mise.

Swords of gargantua

Ve Swords of Gargantua se ujmete role jednoho z mnoha bojovníků, kteří se snaží porazit lidsky vypadající golemy a obrovské bose v různorodých arénách. K dispozici je velká škála zbraní a štítů, u kterých se autoři snažili, aby se chovali co nejvíc realisticky.

Front Defense

Hra Front Defense vás přenese na bojiště 2. světové války, kde se budete snažit odrážet neustálý nátlak nepřítele. K ruce vám budou nejrůznější druhy zbraní, jako je samopal, raketomet nebo granáty.

Ohshape

OhShape je rytmická/taneční hra, kde se budete muset pomocí pohybů celého těla ”protančit” až na konec vámi zvolené písničky.

Pagan Peak VR

Pagan Peak Vr je thriller, který se podívá až do nejtemnějších koutů lidské mysli. Ocitnete se v záhadné alpské boudě, kde řádí záhadný vrah v kostýmu Krampuse, který na vás připravil pár pastí a hlavolamů, které musíte pokořit pro zdárné dokončení hry.

Earthling: Spacewalk

Tvůrci z Australského studia Opaque Space ve spolupráci s NASA vytvořili jedno z nejrealistějších zobrazení pohybu po mezinárodní vesmírné stanici. Očima jedné z nejznámějších astronautek NASA jménem Ana si vyzkoušíte, jaké to je opravovat poškození takovéto stanice, tisíce kilometrů nad planetou Zemí.

Touring Karts

Touring Karts jsou bláznivé závody, kde bude vaším cílem bít první za jakoukoliv cenu. Používejte různé bláznivé předměty, aby jste co nejvíce ztížili hru vašim soupeřům.

Tank fury vr

Ve hře Tank Fury VR si vyzkoušíte, jaké to je ovládat tank. Na výběr jsou různé módy a pár tanků.

The Walking dead: saints & Sinners

The Walking Dead: Saints & Sinners není jako ostatní hry. To jak budete hru hrát závisí pouze na vašich rozhodnutí. Budete se raději probíjet skrze hordy zombie nebo se pokusíte v tichosti projít náhodný dům, který je plný pastí, ale může skrývat přesně to, co potřebujete k přežití? Budete pomáhat ostatním nebo půjdete radši sám za sebe? To vše a ještě mnohem více na vás čeká v krásně zpracovaném prostředí New Orleans.

Half-life: Alyx

Half-Life: Alyx je VR návrat k sérii her Half-Life. Staňte se přímými účastníky boje proti nelítostným jednotkám Combine okupujícím Zemi a prožijte události zasazené mezi tituly Half-Life a Half-Life 2.

Spider-Man: Far From Home Virtual Reality

Chtěli jste si někdy vyzkoušet, jaké je to být v kůži Spider-mana? Tak teď máte tu možnost.

Blade & Sorcery

Blade & Sorcery je speciálně pro VR vytvořená středověká rubačka, kde v arénách bojujete proti protivníkům. Je zde plně rozvinutá fyzika pro střelbu, kouzla, boj i obranu. Díky módům, si můžete vyzkoušet i boj se světelnými meči nebo blastery, jaké se používají ve Star Wars universu.

Vacation Simulator

Od tvůrců veleúspěšného VR počinu Job Simulator tu máme novinku Vacation Simulator. Tentokrát si odpočineme od práce a užijeme si dovolenou, jak se patří.