Pozastavení provozu

Tuze nerad, ale musím Vám oznámit pozastavení provozu herny. Hlavní důvody jsou 2.

Za prvé samozřejmě situace kolem koronaviru, která ochromila většinu průmyslu, včetně toho zábavního. I když to vypadá, že by se v nejbližších dnech/týdnech mohlo pomalu zase vše začít otevírat, tak to neznamená, že jsme se SARS2 Covid-19 zbavili. A jelikož k nám chodí hlavně skupinky lidí a né jen rodiny, ale také přátele a známí a musí headset střídat mezi sebou, tak je zde stále velké riziko šíření a proto jsme se rozhodli, že hernu necháme zavřenou, ještě nějaký čas, než se situace ještě více zlepší.

Za druhé je to hledání nových prostor pro naší hernu. Hlavní problém je zde se spolunájemníky, kteří mají byt nad naší hernou. Nejspíše jste někdy při průchodu chodbou k nám cítili nepříjemný zápach nebo viděli fleky na podlaze atd. I když jsme se velice snažili, větrali, používali různé voňavky, často vytírali atd. tak jsme občas byly bezradní vůči těmto věcem. Nevíme přesně co tamní nájemníci celé dny a noci dělají, ale toto bylo na denním pořádku a oni k tomu mají naprosto vlažný vztah. Neuklízeli společnou chodbu i když tyto problémy byly jasně od nich a ještě vinnu házeli na nás. Nechtělo se jim ani přispět na úklidovou službu, která by se tedy o společné prostory starala. Poslední kapkou bylo, když jsem vyprovázel zákazníky z herny a po otevření dveří leželi za dveřmi 2 kohouti v nějaké síťce (ještě živý!!!) jen tak na chodbě. Umíte si asi představit ten šok, když Vám něco takového leží za dveřmi a ještě do toho ten nezkutečný zápach. Co si pak musíte myslet Vy, naši zákazníci? Bohužel pronajímatel s tím nehodlá nic dělat, takže nám nezbývá nic jiného, než se poohlédnou po jiných prostorech.

Budeme se samozřejmě snažit najít nový prostor co nejdříve, ale do té doby musíte být trpělivý.

Samozřejmě vouchery, které ještě někteří z Vás mají budou platit i nadále a jejich platnost se prodlouží o dobu, kterou budeme mít zavřeno. To platí i pro již uplatněné vouchery ze slevomatu. Nebojte máme vše poznamenané a budete také moci přijít, až bude zase otevřeno.

Na závěr bych Vás chtěl ujistit, že určitě budeme v provozu pokračovat. Kdyby se něco v tomto ohledu změnilo, tak Vás o tom budeme opět informovat.

 

Děkujeme za trpělivost.